Przepisy prawa podatkowego trzeba znać z wyprzedzeniem


My je wertujemy, analizujemy i badamy nowelizacje prawa podatkowego pod kątem praktycznych rozwiąząń. Potem wyciskamy z tych przepisów wytyczne dla Twojej firmy i zawczasu przesyłamy Ci jasne i klarowne dane do implementacji w Twojej branży.
W momencie wejścia przepisów w życie nasi Klienci mają już gotowy plan, który pozwoli im w nowych warunkach rozwijać firmę bezpiecznie i korzystnie podatkowo.


Nasze wsparcie merytoryczne dla Klientów składa się z 4 elementów


  • Blog dotyczący najnowszych zmian w podatkach
  • Newsletter z praktycznymi rozwiązaniami dla naszych Klientów
  • Broszury dla Ciebie i Twoich pracowników
  • Indywidualne konsultacje i szkolenia dotyczące Twojej firmy


Nasz blog to miejsce, w którym staramy się przetłumaczyć zawikłane podatkowe przepisy na konkretny i klarowny język. Jeżeli chcesz się zorientować w jakiejś tematyce to po naszym artykule będziesz nareszcie wiedzieć, o co w tym wszystkich chodzi. Zrozumiały język i przejrzyste przykłady to dla nas priorytet przy tworzeniu treści dla Klientów.Każdy przedsiębiorca, któremu zapewniamy wsparcie księgowe może liczyć na to, że o najnowszych przepisach zostanie powiadomiony w naszym newsletterze. Nie musi sam śledzić chaotycznych komunikatów w mediach. Dostaje konkretną wiedzę na ważne dla niego tematy.

Rzeczami zbędnymi nie zawracamy głowy zapracowanym przedsiębiorcom. Oprócz omówienia najnowszych przepisów staramy się też zaproponować przedsiębiorcom konkretne rozwiązania, które pomogą im skorzystać z nowych przepisów lub uniknąć ryzyka podatkowego i zabezpieczyć się przed fiskusem. Już na starcie współpracy dostarczamy naszym Klientom zestaw niezbędnych informacji na temat funkcjonowania ich firmy w polskiej rzeczywistości podatkowej oraz obowiązków wobec fiskusa. To nasze ABC przedsiębiorcy. 

Na tym jednak nie koniec. Jeżeli ustawodawca wprowadza nowe przepisy przygotowujemy broszurki – ściągi dla przedsiębiorców. Dzięki takim materiałom wystarczy, że rzucą okiem na grafiki i listy, nie muszą wertować obszernych artykułów.Dodatkowo dbamy o materiały dla pracowników naszych Klientów i zdejmujemy z ich barków obowiązek przygotowywania materiałów informacyjnych. Wystarczy, że roześlą mailowo pracownikom broszurkę przygotowaną przez nasze biuro lub wykorzystają ją jako pomoc przy zapoznawaniu pracowników z przepisami.Każda firma jest wyjątkowa i ma swoje potrzeby.

Dlatego ogólne informacje to często tylko podstawa do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem. Zastanów się nad podanymi informacjami. Być może warto spotkać się z nami indywidualnie by dobrać wspólnie unikatowe rozwiązania najlepsze dla Twojej firmy.