Cennik naszego biura rachunkowego

Cennik naszego biura rachunkowego w Warszawie

Cennik naszego biura rachunkowego otrzymasz od naszej księgowej przed podpisaniem z nami umowy. Dzięki temu zawsze z góry będziesz wiedzieć jakie są ceny wszystkich naszych usług, za co i ile płacisz. O wszelkiej zmianie cennika naszego biura rachunkowego zostaniesz powiadomiony kilka miesięcy wcześniej. Jasne i przejrzyste zasady współpracy to dla nas ogromna wartość i obiecujemy, że zawsze będziemy się ich trzymać. Na stronie przedstawiamy dla orientacji ceny naszego biura rachunkowego dla firm, które dostarczają do 10 dokumentów miesięcznie. Jeżeli chcesz poznać konkretną opłatę dla swojej firmy napisz lub zadzwoń do nas.

Przez pierwsze 3 miesiące poprowadzimy księgowość Twojej firmy za 50% ceny.

Dla naszych klientów pomoc we wszelkich formalnościach związanych z założeniem działalności gospodarczej jest darmowa. Pomożemy Ci szybko zarejestrować działalność w CEIDG lub zarejestrować spółkę on-line przez S24.

Wszystkie konsultacje z księgową w zakresie księgowości Twojej firmy są już wliczone w cenę.

Cennik naszego biura rachunkowego zawiera ceny netto

Ryczałt

Prowadzenie ewidencji przychodów bez VAT

od 150 zł

Prowadzenie ewidencji przychodów dla podatnika VAT

od 200 zł

Księga przychodów i rozchodów

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów bez VAT

od 170 zł

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów dla podatnika VAT

od 220 zł

Pełna księgowość

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

od 550 zł

Pełna księgowość

Naliczanie wynagrodzeń i rozliczenia z ZUS

55 lub 50 zl/osobę

Nasze usługi księgowe wyceniamy tak, aby zoptymalizować koszty księgowości dla firm przy zapewnieniu najwyższej jakości obsługi gwarantującej pełne zadowolenie klientów. Naszym priorytetem jest spokój i bezpieczeństwo klientów w trakcie jakichkolwiek kontaktów z urzędami i ich zadowolenie z wyników kontroli skarbowych.

Comiesięczna obsługa księgowa w naszym biurze rachunkowym to wygoda, innowacyjne rozwiązania księgowe dla klientów oraz najwyższe standardy dotyczące znajomości prawa podatkowego i rzetelności w rozliczeniach z urzędami. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na to, że zawsze z góry będą powiadomieni o zmianach w prawie podatkowym i świetnie przygotowani przez swoje księgowe na nadchodzące zmiany.

Przygotowujemy proste i zrozumiałe broszury informacyjne dla naszych klientów dotyczące zmian w ich firmach, wyjaśniamy wszelkie zawikłane kwestie związane z prawem podatkowym, proponujemy wdrażanie procedur mających na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa w przypadku kontroli podatkowych. Współpraca z naszym biurem rachunkowym to nie tylko rozliczenie podatków ale i kompleksowa opieka nad księgową i podatkową stroną zarządzania przedsiębiorstwem.

Wszelkie informacje o zmianach podatkowych znajdziesz na naszym Blogu a o pełnej ofercie przeczytasz na stronie Usługi!