Cennik naszego biura rachunkowego

Cennik naszego biura rachunkowego w Warszawie

Cennik naszego biura rachunkowego otrzymasz od naszej księgowej przed podpisaniem z nami umowy. Dzięki temu zawsze z góry będziesz wiedzieć jakie są ceny wszystkich naszych usług, za co i ile płacisz. O wszelkiej zmianie cennika naszego biura rachunkowego zostaniesz powiadomiony kilka miesięcy wcześniej. Jasne i przejrzyste zasady współpracy to dla nas ogromna wartość i obiecujemy, że zawsze będziemy się ich trzymać. Na stronie przedstawiamy dla orientacji ceny naszego biura rachunkowego dla firm, które dostarczają do 10 dokumentów miesięcznie. Jeżeli chcesz poznać konkretną opłatę dla swojej firmy napisz lub zadzwoń do nas.

Już na pierwszym spotkaniu pomożemy Ci szybko zarejestrować działalność w CEIDG lub zarejestrować spółkę on-line przez S24.

Cennik naszego biura rachunkowego zawiera ceny netto

Ryczałt

Prowadzenie ewidencji przychodów bez VAT

od 203 zł

Prowadzenie ewidencji przychodów dla podatnika VAT

od 258 zł

Księga przychodów i rozchodów

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów bez VAT

od 203 zł

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów dla podatnika VAT

od 258 zł

Pełna księgowość

Prowadzenie ksiąg rachunkowych

od 550 zł

Pełna księgowość

Naliczanie wynagrodzeń i rozliczenia z ZUS

60 lub 55 zl/osobę

Nasze usługi księgowe wyceniamy tak, aby zoptymalizować koszty księgowości dla firm przy zapewnieniu najwyższej jakości obsługi gwarantującej pełne zadowolenie klientów. Naszym priorytetem jest spokój i bezpieczeństwo klientów w trakcie jakichkolwiek kontaktów z urzędami i ich zadowolenie z wyników kontroli skarbowych.

Comiesięczna obsługa księgowa w naszym biurze rachunkowym to wygoda, innowacyjne rozwiązania księgowe dla klientów oraz najwyższe standardy dotyczące znajomości prawa podatkowego i rzetelności w rozliczeniach z urzędami. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na to, że zawsze z góry będą powiadomieni o zmianach w prawie podatkowym i świetnie przygotowani przez swoje księgowe na nadchodzące zmiany.

Przygotowujemy proste i zrozumiałe broszury informacyjne dla naszych klientów dotyczące zmian w ich firmach, proponujemy wdrażanie procedur mających na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa w przypadku kontroli związanych z księgowością. Współpraca z naszym biurem rachunkowym to nie tylko poprawne i rzetelne rozliczenie podatków, ale i kompleksowa opieka nad księgową stroną zarządzania przedsiębiorstwem.

Wszelkie informacje o najnowszych zmianach w przepisach dotyczących księgowości znajdziesz na naszym Blogu a o pełnej ofercie przeczytasz na stronie Usługi!