Chcesz porozmawiać?

Daj nam znać co możemy dla Ciebie zrobić!

Chętnie spotkamy się z Tobą w naszym biurze w centrum Warszawy. Z naszymi klientami spotykamy się też online. Ty decydujesz jak Ci jest najwygodniej!

Stawiamy na Twoją wygodę i oszczędność czasu

Zachęcamy Cię do spotkania online w każdym momencie. Bez dojazdu, bez tracenia Twojego cennego czasu możesz szybko przeprowadzić z nami rozmowę online. W chwilę pomożemy Ci wypełnić wszelkie formalności na Twoim komputerze bez konieczności umawiania się na specjalne spotkanie. Dzięki temu masz pewność, że załatwienie formalności przez internet przebiegło szybko, poprawnie i bezpiecznie i oszczędziło Twój czas.

Jeżeli lubisz osobiste spotkania na miejscu to nasze biuro mieści się w samym centrum Warszawy – zawsze jest po drodze. Możesz umówić się na spotkanie ze swoją księgową przy okazji załatwiania innych spraw i napić się z nami pysznej kawy oraz przekąsić ciastko z lokalnej cukierni.

Kontakt - biuro rachunkowe w Warszawie

Pracujemy w 100% zdalnie

Wszystkie dokumenty możesz przesłać zdalnie

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Weekend: Zamknięte

Adres e-mail

Napisz do nas

Jeżeli masz jakieś pytanie związane z księgowością daj znam znać! Bardzo chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przetłumaczymy przepisy z księgowego na ludzki 😉

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy