Kontakt - księgowość w centrum Warszawy

Zadzwoń do nas:

887 724 724

Księgowść w samym centrum Warszawy pozwala na szybki i wygodny dojazd z każdej lokalizacji.
Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-17:30.
Al. Solidarności 113 lok. 83, 00-140 Warszawa centrum

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Wielu naszych klientów mimo pośpiechu i ciągłego braku czasu wciąż podkreśla, że osobiste spotkania z księgową są dla nich ogromnie ważne. To moment gdy mogą zastanowić się nad rozwojem swojej firmy, przemyśleć to w połączeniu z informacjami udzielanymi przez księgową, zweryfikować wszystkie swoje wątpliwości i sprawdzić z jakimi obowiązkami formalnymi i z jakimi obciążeniami podatkowymi będą się wiązały ich plany na rozwój własnej firmy w przyszłości. Rozmowa z profesjonalną księgową to wciąż najlepsze źródło informacji i poważny krok w rozwoju własnego biznesu. W dobrym biurze rachunkowym klient może zweryfikować, czy po rozliczeniu wszystkich zobowiązań podatkowych zwrot z inwestycji będzie dla niego satysfakcjonujący.

    My z kolei cenimy sobie takie spotkania, bo są świetną okazją do przedyskutowania z klientem kwestii, które są dla niego niezrozumiałe, gdy ma otrzymać informację jedynie mailowo. Takie spotkanie to czas dla nas aby usprawnić komunikację z klientem, rozwiać wszelkie jego wątpliwości i otrzymać informację zwrotną, czy rozumie kwestie związane z księgowością, które mu tłumaczymy. W trakcie takiego spotkania możemy też upewnić się, że sposób w jaki przekazujemy informacje osobom nie zajmującym się podatkami na co dzień jest dla nich przystępny i klarowny.

    Dlatego lokalizacja biura rachunkowego w samym centrum Warszawy jest dla wielu klientów obok wysokiego poziomu usług, dużej wiedzy i bezpieczeństwa rozliczania wciąż ważnym czynnikiem w wyborze księgowości. Nasze biuro to miejsce gdzie każdy klient może wpaść na krótszą lub dłuższą rozmowę i zasięgnąć informacji związanych z prowadzeniem księgowości swojej firmy w miłej atmosferze od księgowych, dla których rzetelne prowadzenie rozliczeń firmy jest priorytetem. Mimo, że wiele zmienia się we współpracy przedsiębiorców z księgowymi lokalizacja w centrum Warszawy jest wciąż ogromnym plusem w utrzymywaniu tej relacji.