Anna Widawska

Właścicielka

Magister ekonomii w zakresie ekonomii przedsiębiorstwa. Ukończyła kurs na główną księgową, kurs specjalisty od kadr i płac oraz kurs na doradcę podatkowego w Stowarzyszeniu Księgowych a także liczne kursy z zakresu prawa podatkowego.


W swoim podejściu do tematów podatkowych doskonale rozumie przedsiębiorców i ich potrzeby.

Pasją Anny jest nauka i możliwość uczenia innych. W codziennych relacjach z klientami uczy przedsiębiorców jak wykorzystać przepisy podatkowe do osiągnięcia realnej przewagi konkurencyjnej nad innymi firmami. Sama łączy pracę księgowej z zarządzanie firmą i we jak ważne jest odpowiednia adaptacja firmy do przepisów podatkowych.

Czas wolny to zawsze czas aktywny czas sportu lub nauki. Ania lubi fitness, stretching i jogging i zaraża tą pasją całą swoją rodzinę.

Najnowszy cennik

Księga s.c. – z nami podatki to prosta sprawa

Naszym zadaniem jest wyprzedzanie nadchodzących zmian. Uczymy się tego, co będzie dla naszych klientów najkorzystniejsze w nowym środowisku prawnym i zawczasu przygotowujemy ich do tego.

Czy nam to się podoba czy nie to prawo podatkowe jest jednym z fundamentalnych czynników kształtujących rentowność prowadzenia biznesu. Dlatego tak ważna jest partnerska współpraca z biurem rachunkowym. Dobre biuro rachunkowe to gwarant bezpiecznego rozwoju i poprawnie wdrożonych rozwiązań w zakresie sprawozdawczości podatkowej.

Naszym celem jest, aby klienci łączyli korzystne rozliczenia z fiskusem ze spokojem i pewnością siebie podczas wszelkich kontroli organów podatkowych. Tylko wzorowo prowadzona księgowość zabezpiecza przed stresem w takich sytuacjach.

Jesteśmy partnerami od samego początku zakładania podmiotu gospodarczego i formalności z tym związanych przez rozwój na rynku krajowym, a także na rynkach zagranicznych.

Pomagamy w licznych zagadnieniach księgowych i optymalizujemy wszelkie obciążenia przedsiębiorców w zakresie procesów księgowych tak, aby klienci naszego biura mogli zająć się prowadzeniem biznesu spokojni o relacje z organami podatkowymi.