Profesjonalne biuro rachunkowe

Poznaj profesjonalistów w zakresie księgowości

Postaw na nowoczesność i doświadczenie wybierając nasze profesjonalne biuro rachunkowe. Możemy się pochwalić 25 latami doświadczenia w branży i setkami zadowolonych klientów. Jednocześnie ciągle zmieniamy się tak, aby w pełni odpowiadać na potrzeby nowoczesnych firm.

Gwarancją profesjonalizmu naszego biura rachunkowego i najwyższej jakości naszych usług jest Licencja Ministra Finansów dla podmiotów zajmujących się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych nr 33449/02, członkostwo w największej i najbardziej prestiżowej organizacji księgowych w Polsce - Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział Warszawa oraz specjalistyczne wykształcenie naszych księgowych. Posiadamy również ubezpieczenie OC na wszystkie wykonywane przez nas czynności.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak bardzo cenią nas dotychczasowi klienci zapraszamy na nasz profil na Facebooku i wizytówkę Google. Jest dla nas niezwykle ważne by oszczędzać Twój czas i komunikować się z Tobą w szybki, wydajny i przede wszystkim wygodny dla Ciebie sposób. W przystępny sposób wyjaśniamy to co niezbędne, a tym co zbędne nie zawracamy Ci głowy. Naszym celem jest optymalizacja wszystkich procesów związanych z księgowością w Twojej firmie, tak, żeby wszelkie formalności zajmowały Ci jak najmniej czasu. A jeżeli potrzebujesz porozmawiać ze swoją ulubioną księgową osobiście to wystarczy wpaść do naszej siedziby w samym centrum Warszawy. Czekamy na Ciebie!